Szanta 4×4

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU ”SZANTA 4X4”

CELE STOWARZYSZENIA:

Szanta_4x4_samochod

  • Propagowanie i wspieranie popularnego i wyczynowego sportu oraz turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wodnych i motorowych off-road;
  • Szerzenie kultury i etyki żeglarskiej i off-road’owej;
  • Zwiększenie świadomości ekologicznej użytkowników pojazdów 4X4;
  • Wychowanie komunikacyjne młodzieży;
  • Krzewienie rozwoju fizycznego wśród dzieci i młodzieży.

Integracja

Ze szczególnym uwzględnieniem integracji z młodzieżą niepełnosprawną, wychowankami domów dziecka oraz środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Wędkarstwo2014_7Od kilku lat organizujemy cykliczne imprezy plenerowe dla dzieci i młodzieży: „Dzieciaki na paki”, „Choinka w terenie”, rejsy po Zalewie i Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Współpracujemy ze Świetlicą TPD w Serocku, Gminnymi Ośrodkami Kultury w Wieliszewie oraz Nieporęcie, Domami Dziecka w Chotomowie i na Kole w Warszawie oraz Fundacją dla Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Warszawie. Partnerowali nam w niektórych akcjach LANDKLINIKA i Stowarzyszenie Katamaranów Polskich.

DZIAŁANIA:

2014-10-06
Kończy się pierwszy sezon działania koła wędkarskiego
Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Zegrzyńskiego stworzyło sekcję wędkarską dla młodzieży. Spotkania, w czasie których można zapoznać się z sprzętem i metodami połowów odbywają się oczywiście nad Zalewem. Doświadczeni wędkarze mistrzowskiego poziomu przekazują uczestnikom wiele cennych informacji o rybach – ich środowisku oraz wpływie pogody na połów. Oferta jest skierowana do młodzieży z okolicy Zalewu Zegrzyńskiego.
Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem, prosimy o kontakt pod nr 509 288 201.

Pogoda w Zegrzu