Patent żeglarza jachtowego

Patent żeglarza jachtowego jest dokumentem wymaganym przy prowadzeniu jachtów o długości powyżej 7,5 m oraz przy czarterowaniu łodzi żaglowych. W przypadku mniejszych jednostek posiadanie patentu należy do dobrego tonu. W sytuacjach prawnych jest dokumentem potwierdzającym umiejętności i wiedzę żeglarską.

U nas możesz odbyć kurs, zdać egzamin  i uzyskać patent żeglarza jachtowego. Zarówno wykłady teorii, jak i kurs manewrowania odbywają się w naszej bazie Szanta Cafe w Zegrzu Płd.

Do Ciebie należy wybór trybu nauczania, od grupowego do całkowicie indywidualnego. Nasi instruktorzy dadzą Ci tyle swojego czasu, ile będziesz potrzebował na opanowanie materiału wymaganego na egzaminie.  Na pewno uda nam się wspólnie ustalić dogodny termin i zaproponować Ci sprzęt, na którym chcesz się uczyć (do wyboru jachty kabinowe, otwartopokładowe oraz katamarany).

Doskonale przygotujemy Cię do egzaminu i, co najważniejsze, do bezpiecznego i skutecznego żeglowania na sprzęcie, którym będziesz zainteresowany.

Zajęcia teoretyczne będą prowadzone w weekendy (możliwe jest też indywidualne ustalanie terminów zajęć), natomiast szkolenie praktyczne odbędzie się po ustąpieniu zjawisk lodowych na Zalewie. Termin egzaminu dostosujemy do gotowości kursantów.

Cena kursu to 750 zł + opłata egzaminacyjna 250 zł (50% zniżki za opłatę egzaminacyjną dla uczniów i studentów do 26. roku życia).

Prowadzimy również kursy doszkalające.

Absolwenci naszych szkoleń uzyskują rabat przy czarterach łodzi z naszej przystani.

Najbliższe szkolenia rozpoczynamy w kwietniu – zgłoszenia prosimy kierować pod adres szkolenia@szantacafe.pl lub telefonicznie: +48 509 288 201 

Pogoda w Zegrzu