Patent sternika motorowodnego

Do prowadzenia łodzi motorowych z silnikami powyżej 10 kW (13,5 KM) lub skuterów wodnych wymagany jest patent sternika motorowodnego. W naszej bazie Szanta Cafe w Zegrzu Płd. możesz odbyć kurs i zdać egzamin na ten stopień.

Szkolenie przebiega w miłej, niestresującej atmosferze i może mieć charakter zarówno grupowy jak i całkowicie indywidualny.

Nasi instruktorzy na pewno znajdą dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, abyś bez trudu zdał egzamin i posiadł umiejętności bezpiecznego prowadzenia łodzi i skuterów wodnych.

Wykłady teorii oraz zajęcia praktyczne odbywają się w naszej bazie w Zegrzu Płd.
Zajęcia teoretyczne będą prowadzone w weekendy (możliwe jest też indywidualne ustalanie terminów zajęć), natomiast szkolenie praktyczne odbędzie się po ustąpieniu zjawisk lodowych na Zalewie. Termin egzaminu dostosujemy do gotowości kursantów.

Cena kursu to 450 zł + opłata egzaminacyjna 250 zł (50% zniżki za opłatę egzaminacyjną dla uczniów i studentów do 26. roku życia).

Za dodatkową opłatą możesz również odbyć kurs i uzyskać licencję na holowanie narciarza wodnego oraz obiektów latających.

Prowadzimy również kursy doszkalające.

Najbliższe szkolenia rozpoczynamy w kwietniu – zgłoszenia prosimy kierować pod adres szkolenia@szantacafe.pl lub telefonicznie: +48 509 288 201

Pogoda w Zegrzu